• Nadkategorie:
   • Kraj:
    • Pouze B.E.W.:
     Nalezeno: 18
     Beskydský pětiboj Beskydský pětiboj Máte soutěživého ducha a chuť si protáhnout tělo? Připravíme pro Vás Beskydský pětiboj sestávající z pěti originálních disciplín podle Vašeho výběru. Míra zábavy nebo aktivity je tak ve Vašich rukou. Obohaťte si svou firemní akci, školení nebo konferenci o zážitky z nabídky doprovodného animačního programu Rekreačního centra Sepetná. Cesta pivovarského tovaryše Cesta pivovarského tovaryše Cesta pivovarského tovaryše je zážitkový program plný zábavy, poznání a výborného plzeňského piva. Protože se v magickém prostředí historických pivovarských sklepů zapojí do hry celý kolektiv, skvěle se program hodí pro skupiny přátel, firemní akce, teambuilding nebo pro Vaše zákazníky. Curling Event Curling Event Připravíme nezapomenutelný a nevšední event (teambuilding, prezentace, školení, workshop, párty, večírek) s vloženým turnajem v olympijském curlingu. Event s curlingem vás skvěle pobaví, představí historii curlingu a naši extraligoví hráči vás naučí základy této zajímavé a strategické hry. 
     Lokalita: CURLING aréna, Praha 4 - Roztyly
     Pro: 30 - 150 osob
     Európé - Plavba za diamantem Európé - Plavba za diamantem Příjemná plavba spojená s rautem, hudbou, tancem a několika netradičními soutěžemi.
     Lokalita: Restaurační salonní motorová loď Európé, Praha 1
     Pro: 30 – 250 osob
     Golemův restaurant - svatební oslava Golemův restaurant - svatební oslava V našem Golemově restaurantu v Praze 8 pořádáme nádherné romantické svatby snů, polední menu, raut, možno i včetně svatebního obřadu. Velká zahrádka v zeleni, zahradní gril, parkoviště pro 55 vozů, Malý i Velký salonek, taneční parket, pódium pro živou hudbu a další.
     Lokalita: Praha 8 - Březiněves
     Herecké kurzy pro neherce Herecké kurzy pro neherce Hledáte originální teambuildingový program? Jednodenní herecká dílna nestaví na hereckém talentu účastníků, ale na jejich chuti vyzkoušet si divadlo a je otevřena komukoliv v jakémkoliv věku. Součástí kurzu je i návštěva divadelního představení a následná beseda s herci. Konferování a wellness v Poděbradech Konferování a wellness v Poděbradech Komfortní ubytování, chutné stravování, konferenční místnost pro max. 28 osob, wellness-zóna v hotelu (procedury poskytují vyškolení pracovníci). Možnost sportovního vyžití v blízkém okolí: golf, tenis, squash, jízda na koni. MAD HEAD MAD HEAD - pobavte se a utužte kolektiv!Mad Head je nová týmová zábavná show, ve které nejde ani tak o faktické znalosti, jako o logiku, humor a kreativitu. Hra Mad Head probíhá ve stylových prostorách bývalého továrního komplexu. Program je plný uvolněné atmosféry, improvizace, zábavy a napětí. Celou hrou vás provází profesionální moderátor a DJ. A co že je hlavním úkolem? Jednoznačně bavit se! MDP - Zadaná představení pro firmy MDP - Zadaná představení pro firmy Rádi byste odměnili své zaměstnance za dobrou práci? Hledáte ideální společenskou akci pro setkání se svými obchodními partnery? Chcete poděkovat svým věrným klientům formou zážitkového benefitu? Naše zadaná divadelní představení jsou skvělým řešením na vysoce profesionální úrovni. Netradiční večer v Moravském krasu Netradiční večer v Moravském krasu Netradiční večer s noční návštěvou Punkevních jeskyní s nasvícenou propastí Macocha, plavbou na ponorné říčce Punkvě a výletem lanovkou na vrchol propasti. Program lze zpestřit živým hudebním nebo pěveckým vystoupením v nasvíceném jeskynním dómu s krápníkovou výzdobou.
     Lokalita: Moravský Kras     Program vhodný pro 10 – 60 osob.
     Párty v pivovaru Gambrinus Párty v pivovaru Gambrinus Na pravé pivovarské párty se od těch nejpovolanějších odborníků dozvíte o zlatavém moku vše. Během 4 hodin si užijete posezení v historické Varně 1869 v srdci pivovaru Gambrinus spolu s čepovaným pivem Gambrinus, absolvujete školu čepování a navíc si odnesete půllitr se svým jménem. Pivní degustace Pivní degustace Chcete zajistit ojedinělý zážitek, ze kterého budou Vaši přátelé, obchodní partneři či zaměstnanci nadšeni. Zažijte degustaci českých, německých a belgických speciálních piv. Ochutnáte více než 50 vzorků, od světlých ležáků plzeňského tipu, přes pšeničná piva, kvasnicová a polotmavé speciály, stouty, IPY ochucená piva, trapistická a belgická ovocná. S humorem na jedničku! S humorem na jedničku! Celovečerní humorně-kouzelnický večer, kde Vás Václav Faltus zaujme a pobaví ztvárněním postav z aktuálního politického dění a Aleš Krejčí Vás zavede do světa kouzel. Nejenže budete sledovat profesionální a známé účinkující a jejich vystoupení, sami se stanete i součástí programu. Vhodné jako zábavný večer pro firmy. Středověké hodování Středověké hodování Stačí jediný krok, těžká vrata za vámi zapadnou a náhle se ocitáte ve 14. století. Ve vzduchu je cítit vůně pečeného masa, děvečka nabízí horkou medovinu, zbrojnoši se hlasitě baví u brány a opodál se hádá hostinský s žebrákem. Vítejte v dávných dobách drsného středověku, mezi rytíři, hradními pány, kejklíři …
     Lokalita: Hrady a zámky
     Škola čepování Škola čepování Že být dobrým výčepním není úplně jednoduché, se můžete přesvědčit ve Škole čepování piva Pilsner Urquell. Během tříhodinového programu si zábavnou formou pod dohledem zkušeného pivovarského odborníka osvojíte správné zásady čepování piva. Do programu dle Vašeho přání může či nemusí být zahrnuta i prohlídka autentických míst plzeňského pivovaru, kde se pivo Pilsner Urquell vyrábí již 175 let. Škola vaření s Ondrou Slaninou Škola vaření s Ondrou Slaninou Škola vaření s letitou praxí ve výuce vaření pro firemní zákazníky i soukromou klientelu. Cílem je, aby každý uchazeč odcházel s pocitem, že vaření je skutečná zábava. Odborníci nejen naučí zákazníky vařit, ale učí je i vztahu k jídlu a surovinám. Na kurzech vaření se o Vás postarají přední čeští kuchaři, barmani a someliéři. Nejedná se pouze o obyčejnou školu vaření, vyzkoušíte si to i Vy a my změníme Váš pohled na gastronomii jako celek.
     Lokalita: celá ČR       Vhodné pro: 20 - 1000 účastníků
     Výlet na sněžnicích (Luční bouda) Výlet na sněžnicích (Luční bouda) Se sněžnicemi se můžete vydat krásnou zimní přírodou Krkonoš i do míst, kam byste se jinak neodvážili. Za použití sněžnic je pohyb v hlubokém sněhu jednodušší a podstatně méně fyzicky náročný. Chůze není složitá, stačí se seznámit se základními způsoby překonávání různých druhů překážek a terénů a vyrazit na cestu. Vhodné pro 6 - 50 osob. Výprava po beskydských pivních stezkách Výprava po beskydských pivních stezkách Vydejte se na výpravu s průvodcem nádhernou přírodou pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd, Lysou horou (1323 m n. m.), spojenou se zastávkami v některých z typicky horských hospůdek nebo ostravickém Beskydském pivovárku. Obohaťte si svou firemní akci, školení nebo konferenci o zážitky z nabídky doprovodného animačního programu Rekreačního centra Sepetná.