Zpět
 • Nadkategorie:
   • Kraj:
    • Pouze B.E.W.:
     Nalezeno: 5
     Cesta pivovarského tovaryše Cesta pivovarského tovaryše Cesta pivovarského tovaryše je zážitkový program plný zábavy, poznání a výborného plzeňského piva. Protože se v magickém prostředí historických pivovarských sklepů zapojí do hry celý kolektiv, skvěle se program hodí pro skupiny přátel, firemní akce, teambuilding nebo pro Vaše zákazníky. Golemův restaurant - svatební oslava Golemův restaurant - svatební oslava V našem Golemově restaurantu v Praze 8 pořádáme nádherné romantické svatby snů, polední menu, raut, možno i včetně svatebního obřadu. Velká zahrádka v zeleni, zahradní gril, parkoviště pro 55 vozů, Malý i Velký salonek, taneční parket, pódium pro živou hudbu a další.
     Lokalita: Praha 8 - Březiněves
     Párty v pivovaru Gambrinus Párty v pivovaru Gambrinus Na pravé pivovarské párty se od těch nejpovolanějších odborníků dozvíte o zlatavém moku vše. Během 4 hodin si užijete posezení v historické Varně 1869 v srdci pivovaru Gambrinus spolu s čepovaným pivem Gambrinus, absolvujete školu čepování a navíc si odnesete půllitr se svým jménem. Středověké hodování Středověké hodování Stačí jediný krok, těžká vrata za vámi zapadnou a náhle se ocitáte ve 14. století. Ve vzduchu je cítit vůně pečeného masa, děvečka nabízí horkou medovinu, zbrojnoši se hlasitě baví u brány a opodál se hádá hostinský s žebrákem. Vítejte v dávných dobách drsného středověku, mezi rytíři, hradními pány, kejklíři …
     Lokalita: Hrady a zámky
     Škola čepování Škola čepování Že být dobrým výčepním není úplně jednoduché, se můžete přesvědčit ve Škole čepování piva Pilsner Urquell. Během tříhodinového programu si zábavnou formou pod dohledem zkušeného pivovarského odborníka osvojíte správné zásady čepování piva. Do programu dle Vašeho přání může či nemusí být zahrnuta i prohlídka autentických míst plzeňského pivovaru, kde se pivo Pilsner Urquell vyrábí již 175 let.