Degustační balíčky

Kontaktní údaje:

Ing. Lukáš Duda
Hodějovická 2458
393 01 Pelhřimov
Česká republika

degustacni-balicky.cz

+420 728 406 409

 info@degustacni-balicky.cz

POSKYTOVANÉ SLUŽBY

  • originální dárek
  • poskládejte si balíček o 4 produktech dle libosti - výběr z celé řady speciálních piv, skvělých vinných aperitivů či výborných moravských vín, součástí balíčků mohou být různé druhy sklenic na pivo/víno s Vaším logem
  • jsme schopni připravit design etiket a krabiček dle Vašich představ
  • pro firemní zákazníky možnost uvařit si vlastní pivo a spojit se zážitkovým dnem
  • pivo si můžete pojmenovatdle vlastní fantazie

O NÁS

Jsme dvě dlouhodobě spolupracující firmy, které se starají o komplexní servis svých zákazníků v oblasti jejich propagace - LD Ekonom a Kipex. Pracujeme pro vinaře a pivovary, připravujeme pro ně komplexní servis od grafického zpracování etiket až po jejich tisky a nalepení na láhve. Pivovarům a vinařstvím dodáváme speciální kartonáž a etikety. Naši velcí zákazníci nás často poptávají s nějakými unikátními dárkovými balíčky pro jejich zaměstnance a zákazníky. Pár takových realizací jsme si vyzkoušeli a po jejich úspěchu jsme se rozhodli nabízet degustační balíčky na míru ve větším i mimo naše stálé klienty.
Máme ty nejlepší dodavatele dílčích surovin/prací potřebných k realizaci našich zakázek. Zakládáme si na kvalitě našich dárkových balíčků a obsahu v nich. Každá láhev má svoji unikátní chuť, se kterou budete maximálně spokojeni.