Dolce Diva

Kontaktní údaje:

Dolce Diva s.r.o.
Grafická 6
150 00 Praha 5
Česká republika

dolcediva.cz

Dominika Dusková, Andrea Žouželková
manažérky poboček

+420 775 568 666

dolcediva@dolcediva.cz

Andrea Žouželková
manažérka pobočky

+420 775 568 666

dolcediva@dolcediva.cz

POSKYTOVANÉ SLUŽBY

  • kadeřnictví
  • kosmetika
  • manikúra, pedikúra, Shellac
  • prodlužování vlasů a řas
  • vizážistické služby

O NÁS

Dnešním trendem je nabízet v salonech krásy mnoho služeb, od kosmetiky až po různé bezbolestné liposukce. Dle našeho názoru patří vše spojené s oblastí těla do wellness center.

Dolce Diva si zakládá na odbornosti, a proto se věnujeme pouze péči o obličej, vlasy a nehty. Považujeme se za specializované odborníky, každý člen našeho týmu se soustředí na jednu oblast, v níž své znalosti prohlubuje. Jedna z nás se stará o krásnou pleť, jiná je vizážistka, která ví vše o dekorativní kosmetice, další se vzdělává v oblasti prodlužování řas apod. Našim cílem je špičkový vzhled klientky.

Třebaže to zní jako klišé, každá z nás svůj obor miluje a tato práce nás baví! I proto je výsledkem spousta spokojených klientek, které se k naší radosti vrací a nadále nás doporučují. Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každé klientce.

Ať máte jakoukoliv postavu, pracujete v jakémkoliv oboru, vždy si každý všimne, že jste upravená. Máte krásnou pleť, vlasy Vám září zdravím, máte lehký a vzhledný make-up a taktéž upravené nehty. To je to, co i ostatní nejvíce ocení a čeho si všímají. Určitě máte ve svém okolí nějakou dámu, která svými proporcemi nezapadá do dnešního ideálu krásy, ale řeknete o ní: „Ta má šmrnc, je krásně upravená.“

A právě v tom se snažíme pomoci my – tým salonů Dolce Diva.

Mobilní služby - novinka

Začali jsme taktéž jako jediný salon v Praze provozovat mobilní salon krásy. Dojedeme kamkoliv na smluvené místo, sedm dní v týdnu, včetně svátků.

Firemní akce

Pořádáte firemní akci? Hodila by se Vám některá z našich služeb? Sestavíme vhodný scénář a mobilní tým podle Vašich požadavků. Přijedeme na místo konání s veškerým potřebným vybavením.

Zaměstnanecké benefity

Chcete své zaměstnance pozitivně motivovat nebo je odměnit? Za výhodných finančních podmínek Vám nabízíme dárkové poukazy buď v určité hodnotě, nebo na konkrétní služby. Ještě více možná oceníte návštěvy našeho mobilního týmu přímo na pracovišti. 

Svatby, soukromé akce

Naše služby si můžete zajistit i na soukromé akce. Mobilní tým Vám bude k dispozici na celý den a bude se starat o Váš bezvadný vzhled po celou tu dobu. Využití našich služeb může být netradičním a zároveň užitečným "předsvatebním" dárkem pro nevěstu, aby byla v ten den tou nejkrásnější...