Dolce Diva

Kontaktní údaje:

Dolce Diva s.r.o.
Grafická 6
150 00 Praha 5
Česká republika

dolcediva.cz

Andrea Žouželková
manažerka pobočky

+420 775 568 666

dolcediva@dolcediva.cz

POSKYTOVANÉ SLUŽBY

  • kadeřnictví
  • kosmetika
  • manikúra, pedikúra, Shellac
  • prodlužování vlasů a řas
  • vizážistické služby

O NÁS

Dolce Diva si zakládá na odbornosti, a proto se věnujeme pouze péči o obličej, vlasy a nehty. Považujeme se za specializované odborníky, každý člen našeho týmu se soustředí na jednu oblast, v níž své znalosti prohlubuje. Jedna z nás se stará o krásnou pleť, jiná je vizážistka, která ví vše o dekorativní kosmetice, další se vzdělává v oblasti prodlužování řas apod. Našim cílem je špičkový vzhled klientky.

Mobilní služby
Začali jsme jako jediný salon v Praze provozovat mobilní salon krásy. Dojedeme kamkoliv na smluvené místo, sedm dní v týdnu, včetně svátků.

Firemní akce
Pořádáte firemní akci? Hodila by se Vám některá z našich služeb? Sestavíme vhodný scénář a mobilní tým podle Vašich požadavků. Přijedeme na místo konání s veškerým potřebným vybavením.

Zaměstnanecké benefity
Chcete své zaměstnance pozitivně motivovat nebo je odměnit? Za výhodných finančních podmínek Vám nabízíme dárkové poukazy buď v určité hodnotě, nebo na konkrétní služby. Ještě více možná oceníte návštěvy našeho mobilního týmu přímo na pracovišti. 

Svatby, soukromé akce
Naše služby si můžete zajistit i na soukromé akce. Mobilní tým Vám bude k dispozici na celý den a bude se starat o Váš bezvadný vzhled po celou tu dobu. Využití našich služeb může být netradičním a zároveň užitečným "předsvatebním" dárkem pro nevěstu, aby byla v ten den tou nejkrásnější...