Golemův restaurant - svatební oslava

Romantické svatby snů, polední menu, raut, možno i včetně svatebního obřadu. Velká zahrádka v zeleni, zahradní gril, parkoviště pro 55 vozů, taneční parket, pódium pro živou hudbu.

dodavatel splňuje podmínky systému garance kvality služeb B.E.W.

NÁVRH PRŮBĚHU PROGRAMU


Svatebčané se shromáždí na prostranství před objektem a za svatební hudby jdou pod obloukem do zahradní restaurace. Následuje uvítání, přání, přípitek šampaňským, focení + filmování, poté se rozbije talíř, který nevěsta s novomanželem společně zametají. Novomanželé pak vejdou do restaurantu a nevěsta je vynesena novomanželem po schodech do Velkého salonku v 1. patře. Novomanželé se usadí do čela svatební tabule ve tvaru podkovy a počkají na ostatní svatební hosty. Poté mají svědci a rodiče proslovy, přípitky a začne se servírovat vybrané menu:

www.golem-praha.cz/cz/navrh-menu

Polévku jedí novomanželé děravou lžící, střídavě dává polévku jeden druhému.


Po skončení poledního menu se zpravidla krájí svatební dort:

www.golem-praha.cz/cz/jidelni-listek/svatebni-dorty


Hosté, kteří jsou pozvaní až na večerní raut, se zatím shromažďují na zahrádce nebo v přízemním salonku, kde mají připravené menší rautové občerstvení. Kolem 17. hodiny se začíná servírovat raut:

www.golem-praha.cz/cz/navrh-rautu


Dále za začíná krájet ugrilovaná vepřová kýta na černém uhlí, nejoblíbenější pokrm. Zároveň se připravuje na produkci živá hudba.
Na barovém pultu je k dispozici nápojový bar:

http://foto.golem-praha.cz/foto/Rest-foto/DSC06142.JPG


Novomanželé začínají rozbalovat dary od svatebčanů. Pak už záleží na fantazii novomanželů a druhu dalšího zábavného programu. Samozřejmě můžeme poskytnout kontakty na předtančení profesionálů, show kouzelníka, DJ, živé hudby a další.

Hosté tancují, popíjí, veselí se, tancuje se had a další.


Kolem půlnoci se obvykle novomanželé odeberou do svého zdarma poskytnutého pokoje v golden Golem HOTELu, který romanticky vyzdobíme:

http://foto.golem-praha.cz/foto/Rest-foto/HOTEL/Best/Pokoj-big.jpg

Golemův restaurant
Na Hlavní 21/71
182 00 Praha 8- Březiněves
Česká republika

Marie Tomášková
provozní