Kouzelník Michal

Kouzelník Michal nejčastěji vystupuje v podobě tzv. table hoppingu, kdy chodí od jednoho stolu ke druhému. Tento druh vystoupení je vhodný pro větší oslavy nebo večírky.

O KOUZELNÍKU MICHALOVI

O kouzla se zajímá již od malička. Před několika lety byl přijat jako adept do prestižního kouzelnického klubu KIM club Praha. Po pár letech tréninku byl přijat jako člen a začal se kouzlům věnovat profesionálně. Dnes je kouzelník Michal členem Českého Magického Svazu a kouzelnické vystupování je pro něj profesionálním koníčkem.

CO NABÍZÍ

Mikromagie

Formou vystoupení "table hopping", kdy kouzelník chodí od stolu ke stolu a nezávazně zájemce baví kouzly. Tato forma je velmi variabilní a mnohokrát ověřená jak pro velké firemní večírky, tak pro narozeninové oslavy. Další možností, jak vystupovat v mikromagii, je parketové kouzlení, kdy jsou kouzla předváděna většímu počtu diváků, a to většinou od jednoho stolu. Díky tomu, že je kouzelník přímo u diváků, jedná se většinou o interaktivní zábavu, kdy si divák může prohlédnout vše, s čím kouzelník kouzlí.

Programy pro děti (vhodné např. pro family days, MDD ...)

  • Veřejné dětské vystoupení
    Pro větší akce, jako jsou dětské dny nebo velké oslavy, nabízí kompletní program na cca 30minut. Jedná se o mluvený program, kdy pro větší množství dětí je zapotřebí ozvučení (využívá vlastní mikroport). Program je vhodný pro děti cca od 4 do 10 let.
  • Dětská narozeninová párty
    Ucelený program, kdy děti zapojuje v průběhu kouzel přímo do jejich dění. Program je celkem na cca 30 minut, což je ideální doba pro udržení pozornosti dětí. Vystoupení je formou mluveného slova pro děti ve věku cca 4 - 10 let.
    Je možné rozšíření o modelování balonků (zvířátka/postavičky) na cca 20-30 minut.