Kouzelník Ondřej Sládek

Kontaktní údaje:

ondrejsladek.cz

Ondřej Sládek

+420 737 436 865

info@ondrejsladek.cz

O KOUZELNÍKOVI

Kouzelník Ondřej Sládek vystupuje po celé České republice a v zahraničí s 18 letou praxí v oboru. Připravte se na magický svět plný kouzel a magie, kde již kouzelníci netahají králíky z klobouku, ale dokáží překvapit množstvím nových kouzel a iluzí. Kouzelník Ondřej Sládek provádí své kouzelnické vystoupení za doprovodu moderní hudby a diváci mají pocit, že vidí skutečná kouzla.
Kouzelník Ondřej Sládek je také specialista na mikromagii, která se odehrává v bezprostřední blízkosti diváka. Kouzla jsou prováděna moderní formou a diváci mají neuvěřitelný zážitek plný vzpomínek. Kouzelník Ondřej Sládek má za sebou více jak tisíc vystoupení, která se setkala s velkým ohlasem u diváků jak u nás, tak i v zahraničí a na televizních obrazovkách.


Certifikáty a ocenění

  • Reprezentant České republiky na mistrovství Evropy - FISM kongres v anglickém Blackpoolu.
  • 1. místo na Mistrovství České republiky v kategorii manipulace konané v Železném Brodě
  • 1. místo na Mistrovství České republiky v kategorii manipulace konané v Brně
  • trojnásobný vítěz v kategorii manipulace na mezinárodním festivalu Velká cena divadla kouzel
  • dvojnásobný vítěz mezinárodní kouzelnické soutěže ve slovinském Mariboru
  • vítěz GRAN PRIX na mezinárodním festivalu Velká cena divadla kouzel v Praze
  • trojnásobný vítěz ceny GRAND PRIX na mezinárodním kouzelnickém festivalu v Liberci
  • 1. místo v kategorii manipulace na mezinárodním festivalu kouzel a žonglováni na Slovensku
  • absolutní vítěz 10. ročníku divácké soutěže MAGICKÝ KYLOF

CO NABÍZÍ

Moderní magie na hudbu
Strhující kouzelnická show v podání mistra České republiky. U kouzelnického vystoupení jsou viditelné efekty. Lámání zrcadla, objevování a mizení svíček, velkých klecí, které se nečekaně objeví v rukou kouzelníka, taháním karet z pusy, stříleni karet do publika atd.

Mikromagie mezi hosty
Neuvěřitelná a originální magie, při které je kouzelník u stolu nebo prochází v průběhu večera mezi hosty a provádí nejrůznější kouzla přímo před jejích zraky, v těsné blízkosti. Diváci jsou do kouzel zapojeni a mají pocit, že vidí skutečná kouzla.

Kouzelnické vystoupení s asistentkou
Kouzelnické vystoupení s asistentkou, kde se předvádějí větší iluze. Jedná se o velmi efektní iluze doplněné emotivní hudbou a dalšími atraktivními prvky.

Kouzelnické vystoupení pro děti a modelování balónků
Kouzelnické vystoupení, při kterém se děti mohou těšit na plno zajímavých kouzel a efektů. Součástí vystoupení je také modelování balónků, kdy dětem rozdává modelované balónky. Při modelování balónků děti obklopí kouzelníka a on jim modeluje balónky podle jejich přání. Z balónku lze vymodelovat zvířata a jiné předměty všeho druhu.

Mobilní casino, falešné hry a skořápky
Uvidíte neuvěřitelné fígly a podvody, které Vám skořápkář nikdy neukáže. Kouzelník Ondřej Sládek  Vás přesvědčí o tom, že karetní skořápky nemáte o pravé peníze nikdy hrát! Po domluvě je možné hosty naučit jednoduchá a efektní kouzla.

Ukázky