LB GASTRO

Kontaktní údaje:

LB GASTRO s. r. o.
Hájecká 238
747 22 Dolní Benešov
Česká republika

lbgastro.cz

603 221 323

553 662 540

lbgastro@centrum.cz

POSKYTOVANÉ SLUŽBY

  • ozvučení akcí
  • osvětlení akcí
  • pódia na akce

Nabízíme osvětlení pro Vaši akci, a to od základního nasvícení až po předem připravenou show s otočnými hlavami a různými světelnými a jinými efekty laserové show, stroboskopické show, také pěnové dělo, ski rose apod. Vypracujeme pro Vás i návrhy (s možností PC vizualizace, projekty a realizací speciálních světelných a laserových show (nasvícení náměstí, objektů, interiérů budov, divadelních představení a podobně). Naše společnost používá zařízení od výrobců světových značek jako MA-Lighting, ROBE, Martin, SGM, RAM-Lighting apod.

Kvalitně ozvučíme všechny typy kulturních, společenských a sportovních akcí od 50 do 10 000 lidí, včetně speciálních zvukových instalací dle Vašeho přání. Naše společnost využívá aktivní zvukovou aparaturu od italské firmy RCF, která je výrobcem špičkových reproduktorů, používaných v mnoha systémech po celém světě.

Postavíme pódium dle Vašich požadavků i v náročnějších terénech. Jsme vlastníky mobilního střešního systému Ground Support o rozměrech 10×8 a 12×10 metrů.