Restaurant & Music Club & Club1809 Občanská plovárna

Kontaktní údaje:

Restaurant & Music Club & Club1809 Občanská plovár
U Plovárny 8
118 00 Praha 1 - Malá Strana
Česká republika

obcanskaplovarna.cz

737 282 464

info@obcanskaplovarna.cz

150
1000
0
0
0
0

Konference, semináře, školení

Občanská plovárna svými členitými prostory nabízí spolu s možnostmi zdarma využití A/V techniky, mobilních mikrofonů, plazmových TV obrazovek, WIFI internetem a s kvalitním občerstvením komfortní a velmi netradiční podmínky pro konference, semináře, školení, workshopy i tiskovky.
Přímá dostupnost MHD, možnost hlídaného parkování přímo v objektu.

Stravování, večírky, společenské akce

Skvělá mezinárodní kuchyně, široký výběr alkoholických i nealko nápojů, míchané drinky, doprovodné programy při akcích na klíč.
Formální i neformální firemní obědy a večeře / rauty / koktejly / BBQ / párty / slavnostní sešlosti / soukromé i firemní večírky /
módní přehlídky / team buildingy / eventy.
Neúčtujeme pronájem těchto atraktivních prostor jež nabízí neomezené možnosti, variabilitu a maximální využití i DJ aparatury, laser světelné show a kvalitního ozvučení interiéru.
Klimatizace, 4 bary, taneční parket, VIP salonek, vše propojené spolu s restaurací u vody s výhledem přes řeku na Staré Město a rozlehlými terasami.
Kapacita prostor celého interiéru Občanské plovárny - pro banketní uspořádání - Restaurace - 100 osob, Music Club až 350 osob a Club 1809 do 150 osob, celkem tedy až 600 osob.

Ubytování

Zajistíme partnerské smluvní ceny za ubytování v hotelech v blízkém okolí.

Ostatní aktivity v objektu

Letní kino, plavby lodí, přístavní mola, zahrada s dětským koutkem, terasy s grilem, DJ aparatura, světelné efekty, možnost parkování v hlídaném objektu.

Další možnosti v blízkém okolí