Kategorie

Kraj

 • ------
 • Jihočeský
 • Jihomoravský
 • Karlovarský
 • Královéhradecký
 • Liberecký
 • Moravskoslezský
 • Olomoucký
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Praha
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Vysočina
 • Zlínský

Beskydský pětiboj

Máte soutěživého ducha a chuť si protáhnout tělo? Připravíme pro Vás Beskydský pětiboj sestávající z pěti originálních disciplín podle Vašeho výběru. Míra zábavy nebo aktivity je tak ve Vašich rukou. Obohaťte si svou firemní akci, školení nebo konferenci o zážitky z nabídky doprovodného animačního programu Rekreačního centra Sepetná.

Cesta pivovarského tovaryše

Cesta pivovarského tovaryše je zážitkový program plný zábavy, poznání a výborného plzeňského piva. Vhodné pro skupiny přátel, firemní akce, teambuilding nebo pro Vaše zákazníky.

Curling Event

Připravíme nezapomenutelný a nevšední event (teambuilding, prezentace, školení, workshop, párty, večírek) s vloženým turnajem v olympijském curlingu. Event s curlingem vás skvěle pobaví, představí historii curlingu a naši extraligoví hráči vás naučí základy této zajímavé a strategické hry.
Lokalita: CURLING aréna, Praha 4 - Roztyly; Pro: 30 - 150 osob

Európé - Plavba za diamantem

Příjemná plavba spojená s rautem, hudbou, tancem a několika netradičními soutěžemi.

Golemův restaurant - svatební oslava

V našem Golemově restaurantu v Praze 8 pořádáme nádherné romantické svatby snů, polední menu, raut, možno i včetně svatebního obřadu. Velká zahrádka v zeleni, zahradní gril, parkoviště pro 55 vozů, Malý i Velký salonek, taneční parket, pódium pro živou hudbu a další.
Lokalita: Praha 8 - Březiněves

Herecké kurzy pro neherce

Hledáte originální teambuildingový program? Jednodenní herecká dílna nestaví na hereckém talentu účastníků, ale na jejich chuti vyzkoušet si divadlo a je otevřena komukoliv v jakémkoliv věku. Součástí kurzu je i návštěva divadelního představení a následná beseda s herci.

Konferování a wellness v Poděbradech

Komfortní ubytování, chutné stravování, konferenční místnost pro max. 28 osob, wellness-zóna v hotelu (procedury poskytují vyškolení pracovníci). Možnost sportovního vyžití v blízkém okolí: golf, tenis, squash, jízda na koni.

MAD HEAD SHOW - pobavte se a utužte kolektiv!

Mad Head je nová týmová zábavná show, ve které nejde ani tak o faktické znalosti, jako o logiku, humor a kreativitu. Hra Mad Head probíhá ve stylových prostorách bývalého továrního komplexu. Program je plný uvolněné atmosféry, improvizace, zábavy a napětí. Celou hrou vás provází profesionální moderátor a DJ. A co že je hlavním úkolem? Jednoznačně bavit se!

MDP - Zadaná představení pro firmy

Rádi byste odměnili své zaměstnance za dobrou práci? Hledáte ideální společenskou akci pro setkání se svými obchodními partnery? Chcete poděkovat svým věrným klientům formou zážitkového benefitu? Naše zadaná divadelní představení jsou skvělým řešením na vysoce profesionální úrovni.

Netradiční večer v Moravském krasu

Netradiční večer s noční návštěvou Punkevních jeskyní s nasvícenou propastí Macocha, plavbou na ponorné říčce Punkvě a výletem lanovkou na vrchol propasti.

Párty v pivovaru Gambrinus

Během večera si užijete posezení v historické Varně 1869 v srdci pivovaru spolu s čepovaným pivem Gambrinus, absolvujete školu čepování a navíc si odnesete půllitr se svým jménem.

Pivní degustace

Chcete zajistit ojedinělý zážitek, ze kterého budou Vaši přátelé, obchodní partneři či zaměstnanci nadšeni. Zažijte degustaci českých, německých a belgických speciálních piv. Ochutnáte více než 50 vzorků, od světlých ležáků plzeňského tipu, přes pšeničná piva, kvasnicová a polotmavé speciály, stouty, IPY ochucená piva, trapistická a belgická ovocná.

S humorem na jedničku!

Celovečerní humorně-kouzelnický večer, kde Vás Václav Faltus zaujme a pobaví ztvárněním postav z aktuálního politického dění a Aleš Krejčí Vás zavede do světa kouzel. Nejenže budete sledovat profesionální a známé účinkující a jejich vystoupení, sami se stanete i součástí programu. Vhodné jako zábavný večer pro firmy.

Středověké hodování

Stačí jediný krok, těžká vrata za vámi zapadnou a náhle se ocitáte ve 14. století. Ve vzduchu je cítit vůně pečeného masa, děvečka nabízí horkou medovinu, zbrojnoši se hlasitě baví u brány a opodál se hádá hostinský s žebrákem. Vítejte v dávných dobách drsného středověku, mezi rytíři, hradními pány, kejklíři …
Lokalita: Hrady a zámky

Škola čepování piva Pilsner Urquell

Během tříhodinového programu Škola čepování piva Pilsner Urquell si zábavnou formou pod dohledem zkušeného pivovarského odborníka osvojíte správné zásady čepování piva.

Škola vaření s Ondrou Slaninou

Škola vaření s kuchařem s letitou praxí ve výuce vaření pro firemní zákazníky i soukromou klientelu. Cílem je, aby každý uchazeč odcházel s pocitem, že vaření je skutečná zábava.

Výlet na sněžnicích (Luční bouda)

Se sněžnicemi se můžete vydat krásnou zimní přírodou Krkonoš i do míst, kam byste se jinak neodvážili. Za použití sněžnic je pohyb v hlubokém sněhu jednodušší a podstatně méně fyzicky náročný. Chůze není složitá, stačí se seznámit se základními způsoby překonávání různých druhů překážek a terénů a vyrazit na cestu. Vhodné pro 6 - 50 osob.

Výprava po beskydských pivních stezkách

Vydejte se na výpravu s průvodcem nádhernou přírodou pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd, Lysou horou (1323 m n. m.), spojenou se zastávkami v některých z typicky horských hospůdek nebo ostravickém Beskydském pivovárku. Obohaťte si svou firemní akci, školení nebo konferenci o zážitky z nabídky doprovodného animačního programu Rekreačního centra Sepetná.