<- Programy

Kraj

  • ------
  • Královéhradecký
  • Moravskoslezský
  • Praha
  • Středočeský

Beskydský pětiboj

Máte soutěživého ducha a chuť si protáhnout tělo? Připravíme pro Vás Beskydský pětiboj sestávající z pěti originálních disciplín podle Vašeho výběru. Míra zábavy nebo aktivity je tak ve Vašich rukou. Obohaťte si svou firemní akci, školení nebo konferenci o zážitky z nabídky doprovodného animačního programu Rekreačního centra Sepetná.

Curling Event

Připravíme nezapomenutelný a nevšední event (teambuilding, prezentace, školení, workshop, párty, večírek) s vloženým turnajem v olympijském curlingu. Event s curlingem vás skvěle pobaví, představí historii curlingu a naši extraligoví hráči vás naučí základy této zajímavé a strategické hry.
Lokalita: CURLING aréna, Praha 4 - Roztyly; Pro: 30 - 150 osob

Konferování a wellness v Poděbradech

Komfortní ubytování, chutné stravování, konferenční místnost pro max. 28 osob, wellness-zóna v hotelu (procedury poskytují vyškolení pracovníci). Možnost sportovního vyžití v blízkém okolí: golf, tenis, squash, jízda na koni.

Výlet na sněžnicích (Luční bouda)

Se sněžnicemi se můžete vydat krásnou zimní přírodou Krkonoš i do míst, kam byste se jinak neodvážili. Za použití sněžnic je pohyb v hlubokém sněhu jednodušší a podstatně méně fyzicky náročný. Chůze není složitá, stačí se seznámit se základními způsoby překonávání různých druhů překážek a terénů a vyrazit na cestu. Vhodné pro 6 - 50 osob.