Radim KEITH

Kontaktní údaje:

radim-keith.cz

Radim Keith

+420 774 907 657

radim.keith@seznam.cz

O MNĚ

Muzice jsem se začal věnovat již od dětství. Navštěvoval jsem osm let školu umění obor klavír. Později jsem si doplnil v téže škole obor zpěv. Začínal jsem v mladé kapele Astro, kde jsem poté přesedlal do rodinné kapely svého otce. Po ukončení spolupráce se od roku 2011 prezentuji sám. Mé DJské začátky se tradují od 18 let. DJ a muzikantem jsem doposud.

Přes 15 let se věnuji umění. Ať hraní na klavír a zpěvu, divadlu (amatérsky a poloprofesionálně), moderování (plesy, módní přehlídky, sportovní události ad.) nebo v neposlední řadě jako DJ. Rád přináším do světa zábavy jiný, zábavnější, pohled na kulturu. A proto rád nabídnu své služby všem, kteří se chtějí nenásilně bavit.

Certifikáty a ocenění
Nymburský Otík kategorie DJ – 1. místo

CO NABÍZÍM

DJ, hudebník, zpěvák

  • Pop, rock,dance, CZ/SK, oldies (80. - 90. léta)
  • Videodisco (80. - 90. léta, dance, CZ/SK)
  • Karaoke (obrazovka, mikrofon(y) a Váš zpěv)
  • Samozřejmostí je moderování a písničky na přání

Jako jeden z mála mohu nabídnout kombinaci hudebník (klávesy a zpěv) a DJ. Dále mám v nabídce hru s kapelou (duo až kvintet - klávesy, kytara, saxofon, zpěvačka ad.) nebo jako samostatný DJ či samostatný hudebník na svatbách, plesech, večírcích či oslavách.

Moderátor
Nabízím moderování firemních, veřejných i soukromých akcí, sportovních utkání, maturitních plesů, promoakcí. Kreativita, spolehlivost a pohotovost jsou mojí doménou. Ke každé akci mohu vytvořit i scénář, kde budete mít kontrolu i časovou osu, co se kdy má stát. Do moderování samozřejmě dávám i svůj osobitý styl, reaguji na dané situace velmi rychle a snažím se stále posouvat hranice, aby vše bylo jedinečné.

Kolotoč času
Nový pořad, který je koncipován z písní známých interpretů české i světové scény let minulých. Mezi písněmi se provází formou uvolněného vyprávění jak o písni, tak i o samotném zpěvákovi či daném roku.