<- Služby

Kraj

 • ------
 • Jihočeský
 • Jihomoravský
 • Karlovarský
 • Královéhradecký
 • Liberecký
 • Moravskoslezský
 • Olomoucký
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Praha
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Vysočina
 • Zlínský

A.CH.K. sdružení písmomalířů

Fasády, štíty a tabule, polepy aut, ledové plochy, transparenty, reklama na textil, samolepky.

ADAVE - poháry, medaile, trofeje

Výroba pohárů, medailí, diplomů, kokard, zpracování poptávky do 24 hodin, zboží lze zakoupit i v kamenné prodejně.

Art Glass Schovánek

Zpracování plochého skla do interiéru i exteriéru, leptané a pískované vitráže, skleněné mozaiky, zrcadla a atypická svítidla.

Atypo Design

Reklamní a grafické studio s kompletním servisem BTL aktivit a kreativních řešení. Nabízí realizaci jednotlivých projektů i komplexní zajištění rozsáhlých reklamních kampaní.

BYLINCA

Dárkové balení sypaných bylinkových čajů s logem Vaší firmy. Výběr toho nejlepšího z tradičních bylinek, bylinné směsi nebo jednodruhové čaje z bylinek, ale i kousků sušeného ovoce.

Dárková krabička.cz

Obdarujte své obchodní partnery a významné klienty originálními balíčky. Připravíme Vám návrh možností na míru i s Vaším logem na krabičkách.

Darodějky

Darodějky dají Vašim reklamním předmětům vyšší level. Vymyslíme a zrealizujeme přímo pro Vaši firmu dárky, reklamní předměty na jakoukoliv příležitost.

Darujte květinu

Online internetový obchod, doručování květin po celé ČR i do zahraničí, a to i v expresním čase. Květiny slavnostní, smuteční, doplňkový sortiment ke květinám.

Degustační balíčky

Nabízíme Vám skvělé degustační balíčky na míru. Obdarujte své obchodní partnery či zaměstnance originálním dárkem, který si sami poskládáte.

Fotohned.cz

Okamžitý tisk fotografií na Vaší akci. Setkání s obchodními partnery, akce pro zaměstnance, vánoční večírky, výroční plesy, teambuildingové a sportovní akce.

Gentle Jam

Na slovenském i zahraničním trhu absolutně výjimečný, domácí výroba, nejkvalitnější suroviny, bez aditiv. V každém džemu či omáčce je přimíchaný ten nejkvalitnější alkohol.

Chilli Pikanterie

Domácí výroba chilli omáček, marmelád a čatní z vlastních chilli papriček. Degustace specialit na akcích. Pikantní delikatesy jako dárek pro zaměstnance či obchodní partnery.

Chuť Moravy

Balíčky z jedinečných moravských delikates, vín i praktických doplňků, dárkové balení doplněné o logo či text.

I+H

Dovoz, výroba a distribuce sportovních pohárů, cen, trofejí, diplomů. Kompletní návrh dle požadavků, zajištění výroby a následná expedice po celé ČR.

Jiko

Poháry, plakety a medaile, figurky, dárkové předměty, diplomy.

Konferenční technika - Jaromír Božoň

Pronájem prezentační techniky, audiotechniky a tlumočnického zařízení. Zajišťování kvalifikovaných tlumočníků. Technické zajištění konferencí, kongresů.  

Květiny Kateřina

Vazby květin k různým příležitostem - svatby, výzdoby reprezentativních prostor, promoce, narozeniny, oslavy.

Květiny Michaela

Svatební komplety, výzdoby interiérů, firemních akcí, rautů a jiných oslav. Rozvoz květin a dárkových košů na objednávku.

Mýdlárna Šafrán

Přírodní mýdla z rodinné mýdlárny jako dárky pro Vaše zaměstnance, obchodní partnery či pro svatebčany. Vybrat si můžete z malých, středních nebo velkých dárkových balíčků poskládaných přesně dle Vašich představ.

Myterio

Výroba dárkových krabiček a obalů. Dárkové krabičky jsou vyráběny z kvalitních materiálů a jsou určeny i pro reklamní a dárkové předměty.

Papi - dárky.cz

Dárková balení na víno, potraviny a jiné zboží.

Pecký pivovar

Rodinný minipivovar v srdci Krkonoš. Dárková balení vlastního piva "Sněžka" o různých počtech, objemech a tvarech, možnost nakombinovat různé druhy piv. Možnost personifikace pro klienty.

PexOesa

Originální hand made kulatá pexesa (pexOesa). Ilustrace - tisk - vysekání - kompletace, to vše hand made. Originální a stylové pexOeso s logem Vaší firmy.

Martin Pokladník - Photoline

Profesionální studiová, portrétní, produktová a dokumentární fotografie, letecké fotografování, pořizování videozáznamů. Fotodokumentace, zpracování CD, DVD, tisk.

PM SPORT

Prodejem sportovních pohárů, trofejí, medailí, výroba sportovních vlaječek, diplomů a širokého okruhu sportovních cen.