<- Služby

Kraj

 • ------
 • Jihočeský
 • Jihomoravský
 • Karlovarský
 • Královéhradecký
 • Liberecký
 • Moravskoslezský
 • Olomoucký
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Praha
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Vysočina
 • Zlínský

A.CH.K. sdružení písmomalířů

Fasády, štíty a tabule, polepy aut, ledové plochy, transparenty, reklama na textil, samolepky.

ADAVE - poháry, medaile, trofeje

Výroba pohárů, medailí, diplomů, kokard, zpracování poptávky do 24 hodin, zboží lze zakoupit i v kamenné prodejně.

Art Glass Schovánek

Zpracování plochého skla do interiéru i exteriéru, leptané a pískované vitráže, skleněné mozaiky, zrcadla a atypická svítidla.

Atypo Design

Reklamní a grafické studio s kompletním servisem BTL aktivit a kreativních řešení. Nabízí realizaci jednotlivých projektů i komplexní zajištění rozsáhlých reklamních kampaní.

BYLINCA

Dárkové balení sypaných bylinkových čajů s logem Vaší firmy. Výběr toho nejlepšího z tradičních bylinek, bylinné směsi nebo jednodruhové čaje z bylinek, ale i kousků sušeného ovoce.

Dárková krabička.cz

Obdarujte své obchodní partnery a významné klienty originálními balíčky. Připravíme Vám návrh možností na míru i s Vaším logem na krabičkách. Pomůžeme Vám ušetřit spoustu času a Vy už se jen můžete těšit na předání elegantních a zároveň osobních dárků, které dokonale reprezentují Vaši firmu.

Darodějky

Darodějky dají vašim reklamním předmětům vyšší level. Vymyslíme a zrealizujeme přímo pro vaši firmu dárky, reklamní předměty na jakoukoliv příležitost.

Darujte květinu

Online internetový obchod, doručování květin po celé ČR i do zahraničí, a to i v expresním čase. Květiny slavnostní, smuteční, doplňkový sortiment ke květinám.

Degustační balíčky

Degustační balíček z českých produktů Vás bude skvěle reprezentovat. Vybírat si můžete z celé řady speciálních piv, vinných aperitivů i kvalitních moravských vín. Připravíme Vám design etiket i krabičky na míru dle Vašeho firemního/festivalového designu. Součástí balíčků mohou být různé druhy sklenic na pivo/víno s Vaším logem.

Fotohned.cz

Okamžitý tisk fotografií na Vaší akci. Setkání s obchodními partnery, akce pro zaměstnance, vánoční večírky, výroční plesy, teambuildingové a sportovní akce.

Gentle Jam

Na slovenském i zahraničním trhu absolutně výjimečný, domácí výroba, nejkvalitnější suroviny, bez aditiv. V každém džemu či omáčce je přimíchaný ten nejkvalitnější alkohol.

Chilli Pikanterie

Domácí výroba chilli omáček, marmelád a čatní z vlastních chilli papriček. Degustace specialit na akcích. Pikantní delikatesy jako dárek pro zaměstnance či obchodní partnery.

Chuť Moravy

Balíčky z jedinečných moravských delikates, vín i praktických doplňků, dárkové balení doplněné o logo či text.

I+H

Dovoz, výroba a distribuce sportovních pohárů, cen, trofejí, diplomů. Kompletní návrh dle požadavků, zajištění výroby a následná expedice po celé ČR.

Jiko

Poháry, plakety a medaile, figurky, dárkové předměty, diplomy.

Konferenční technika - Jaromír Božoň

V oblasti konferenční techniky zajišťujeme pronájem prezentační techniky, audiotechniky a tlumočnického zařízení, také kvalifikované tlumočníky. Technicky zajišťujeme konference, tiskové konference, kongresy. Dále nabízíme tvorbu nových webových stránek, správu a úpravu webových stránek.  

Květiny Kateřina

Vazby květin k různým příležitostem - svatby, výzdoby reprezentativních prostor, promoce, narozeniny, oslavy.

Květiny Michaela

Svatební komplety, výzdoby interiérů, firemních akcí, rautů a jiných oslav. Rozvoz květin a dárkových košů na objednávku.

Mýdlárna Šafrán

Naše mýdlárna se zabývá ruční výrobu přírodních mýdel, koupelových solí a šumivek do koupele s přidáním voňavých bylinek, dle tradičních původních receptur. Přichystáme pro Vaše zaměstnance či obchodní partnery originální voňavé dárky s etiketami, kde bude logo Vaší firmy. Všechny naše výrobky jsou certifikovány jako kosmetické výrobky podle platných norem EU a ČR.

Myterio

Výroba dárkových krabiček a obalů. Dárkové krabičky jsou vyráběny z kvalitních materiálů a jsou určeny i pro reklamní a dárkové předměty.

Papi - dárky.cz

Dárková balení na víno, potraviny a jiné zboží.

Pecký pivovar - rodinný minipivovar v srdci Krkonoš

Dárková balení vlastního piva "Sněžka" o různých počtech, objemech a tvarech, možnost nakombinovat různé druhy piv. Možnost personifikace pro klienty.

PexOesa

Originální hand made kulatá pexesa (pexOesa). Ilustrace - tisk - vysekání - kompletace, to vše hand made. Originální a stylové pexOeso s logem Vaší firmy.

Martin Pokladník - Photoline

Profesionální studiová, portrétní, produktová a dokumentární fotografie, letecké fotografování, pořizování videozáznamů. Fotodokumentace, zpracování CD, DVD, tisk.

PM SPORT

Prodejem sportovních pohárů, trofejí, medailí, výroba sportovních vlaječek, diplomů a širokého okruhu sportovních cen.