<- Služby

Kraj

 • ------
 • Jihočeský
 • Jihomoravský
 • Karlovarský
 • Královéhradecký
 • Liberecký
 • Moravskoslezský
 • Olomoucký
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Praha
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Vysočina
 • Zlínský

Autodoprava Kaucký

Přeprava veškerých druhů zboží a nákladů. Autodoprava a spedice na přepravu nebezpečných nákladů ADR.

Autodoprava Rašovský

Přeprava nákladů do 3 t dodávkovými vozy, osobní doprava osobními vozy a mikrobusy, kurýrní a stěhovací služby.

BURKE - Ing. Luboš Purgert

Komplexní realizace expozic v ČR i zahraničí, zajištění veškerých souvisejících služeb.

DT-sound Pelhřimov

Ozvučování a osvětlování konferencí, všech typů společenských a kulturních akcí, svateb.

Economic Service

Oborem naší činnosti je tlumočnická technika a ozvučení. Tlumočnická technika je pronajímána na kongresy, konference, semináře, prezentace a společenské akce. Zaměřujeme se především na simultánní konferenční tlumočení. Dodáme Vám tlumočnické kabiny s vybavením, sluchátka pro delegáty, ozvučení, mikrofony a veškerou další techniku. Dále nabízíme šeptákové soupravy - tzv. šepták.

GENERALSOUND

Ozvučování a osvětlování akcí, velkoplošná videoprojekce, bezdrátové přenosy videosignálu, promítání v mobilním kině, mobilní podia a zastřešení pro venkovní akce.

Konferenční technika - Jaromír Božoň

V oblasti konferenční techniky zajišťujeme pronájem prezentační techniky, audiotechniky a tlumočnického zařízení, také kvalifikované tlumočníky. Technicky zajišťujeme konference, tiskové konference, kongresy. Dále nabízíme tvorbu nových webových stránek, správu a úpravu webových stránek.  

LB GASTRO

Osvětlení a ozvučení všech typů kulturních, společenských a sportovních akcí od 50 do 10 000 lidí, show s otočnými hlavami a světelnými show, pěnové dělo, ski rose, ...

Martin Svoboda Autodoprava

Česká společnost, která se zabývá činnostmi souvisejícími s autodopravou a stěhováním. Specializuje se na stěhování těžkých břemen.

Ozvučování Fojtík

Naše zkušenosti v oboru se datují již od roku 1996. Jsme schopni ozvučit či osvětlit jakoukoliv Vaši firemní, společenskou, hudební, taneční či sportovní akci. Kromě profesionálního ozvučování a osvětlování akcí všeho druhu nabízíme i služby našeho DJ. Dále nabízíme přistavení mobilních pódiových stanů. Zaručujeme jejich kompletní vybavení zvukovou i osvětlovací technikou a bezproblémový provoz.Naše služby poskytujeme v rámci celé ČR.

PaPA CZ

Činnost v oblasti reklamy a výstavnictví jak na domácích, tak i na zahraničních akcích. Mnohaletá zkušenost, komplexnost poskytovaných služeb, plný servis, flexibilní přístup.

Pavel Trnka

Překladatelská a tlumočnická kancelář se specializací na odbornou angličtinu, němčinu, francouzštinu a maďarštinu. Pronájem tlumočnické a konferenční techniky.

Personal Transport Prague

Nabízíme osobní dopravu po území celé ČR a EU, a to osobními vozy, mikrobusy a minibusem.

Radomír Haas - SPORTBUS

Firma SPORTBUS zajišťuje dopravu osob, a to jak v tuzemsku, tak i do zahraničí, pro firmy, organizace, cestovní kanceláře, školy a jiné zájemce. Vlastníme přívěsy určené k přepravě zavazadel, kol, lodí a dalších sportovních potřeb. Autobusy jsou plně vybaveny pro dálkové cesty a splňují potřebné EURO do všech států Evropy.

Rex Martin Rohan

Vnitřní, exteriérové, patrové expozice na klíč včetně veškerého vybavení. Zastřešení libovolného prostoru pro společenské akce, veletrhy, výstavy, kongresy, svatby atd.

Taxi Praha 5

Specializujeme se na Prahu 5, 6, 1, 2. Samozřejmostí jsou jízdy i mimo Prahu. Používáme vozy BMW. Taxi Praha 5 - absolutně pohodové taxi.

V.A.Servis - Praha

Pro Vaše kongresy, konference, semináře nebo školení zajistíme za příznivé ceny vhodnou techniku včetně naší odborné technické obsluhy - poskytujeme pronájem konferenční a tlumočnické mobilní techniky. Konference zajišťujeme po celé ČR, při cestě do zahraničí sjednáváme ceny dohodou.

VK Express - autodoprava

Doprava nákladní i osobní po celé ČR a EU. Půjčujeme osobní a užitkové vozy i minibusy. Dlouholeté zkušenosti v oboru. K dispozici plně vyškolený personál.

WaSped CZ

Jsme levná nákladní autodoprava zajišťující přepravu zboží, materiálu a nákladů do 3,5 t, levné stěhování, pronájem auta s řidičem, expresní přepravu zásilek, rozvoz zboží, kurýrní služby.