<- Služby

Kraj

 • ------
 • Jihočeský
 • Jihomoravský
 • Karlovarský
 • Královéhradecký
 • Liberecký
 • Moravskoslezský
 • Olomoucký
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Praha
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Vysočina
 • Zlínský

A-tradi

Profesionální překlady, tlumočení, lokalizace v kombinaci všech světových jazyků, ověřené překlady, odborné, stylistické a předtiskové korektury.

ANEL - Eliška Moravcová

Profesionální tlumočnické služby AJ/ČJ/AJ, simultánní a konsekutivní tlumočení, kompletní tlumočnická technika.

ČČK Praha 1 - zdravotnický dozor a kurzy PP

Zdravotnická asistence zkušenými zdravotníky - absolventi kurzu Zdravotník zotavovacích akcí (akreditace MŠMT), zdravotní sestry/bratři, studenti/absolventi LF.

FORTIS 2022 - účetnictví, daně, mzdy

Vedení a zpracování účetnictví a daňové evidence, pracování mezd a personalistiky, vyhotovení daňových přiznání a státních výkazů., služby daňových poradců a auditorů.

Channel Crossings

Jazyková agentura působící na českém jazykovém trhu již od roku 1993. Komplexní a efektivní jazykové služby nejvyšší kvality.

Chinalink - Mgr. Bc. Lucie Vojtašková

Překladatelské a tlumočnické služby z/do češtiny do/z čínštiny, i se soudním ověřením, z/do angličtiny do/z čínštiny, ze/do slovenštiny do/z čínštiny.

Ing. Joanna Svačinová

Překlady CZ - PL a PL - CZ, odborné a technické texty, obchodní korespondence, webové stránky, manuály, i expres do 24 hod. Specializace na chemii a potravinářský průmysl.

Intertext

Překlady a tlumočení technických, právních i obchodních témat pro tuzemské i zahraniční firmy - němčina, angličtina, ruština, ukrajinština (včetně soudního ověření).

Kamila Kábová - relaxuju krasopisem

Workshopy ve firmě - krasopis jako teambuilding. Krasopis představuje novou, jinou, zajímavou formu teambuildingové aktivity, při které může každý pracovat jak samostatně, tak i společně. Poznejte své kolegy zase trochu jinak...

Konferenční technika - Jaromír Božoň

V oblasti konferenční techniky zajišťujeme pronájem prezentační techniky, audiotechniky a tlumočnického zařízení, také kvalifikované tlumočníky. Technicky zajišťujeme konference, tiskové konference, kongresy. Dále nabízíme tvorbu nových webových stránek, správu a úpravu webových stránek.  

MAYO - překlady a tlumočení

Překládáme, tlumočíme, pořádáme jazykové kurzy a individální výuku, zajišťujeme jazykové poradenství a VIP jazykové služby. Poradíme se zvyklostmi a specifiky v jiných zemích. Postaráme o Vaše zahraniční hosty – vytelefonování schůzek, pobytu, obstarání programu - prostě vše, na co Vy nemáte čas nebo možnosti.

Mgr. Miroslava Eliášová - soudní překlady a tlumočení

Mou specializací jsou soudní překlady a soudní tlumočení. Firmy potřebují soudního tlumočníka především při důležitých jednáních za přítomnosti notáře a při podepisování plných mocí, soukromé osoby nejčastěji při svatebních obřadech, kdy jeden ze snoubenců je cizí státní příslušník.

Miluše Jurošková - firemní a osobní koučink

Profesionální kouč osobního rozvoje.

Quality Austria

Quality Austria je vedoucí rakouskou společností pro certifikaci systémů a produktů, hodnocení a posuzování, vzdělávání a personální certifikace.

theBESTtranslation

Nabízíme překlady, tlumočení, korektury a další služby ve více než 40 jazycích. Vždy se snažíme vyjít vstříc Vašim požadavkům a klademe maximální důraz na kvalitu.Samozřejmostí je nejen výborná znalost cizího i mateřského jazyka, ale také orientace ve specializovaných oborech.

Top Learning

Výuka jazyků, kurzy pro firmy a organizace, kurzy individuální. Jazyková výuka – zejména AJ, NJ. Kurzy rozvoje osobnosti a sebeuzdravování.

Traducco

Zaměřuji se jak na překlad textů běžného života, tak na překlad textů odborných. Poskytuji kvalitní a přesné překlady v co nejkratší možné době velkým společnostem i jednotlivcům. S překladatelstvím a výukou cizích jazyků mám bohaté zkušenosti jak z České Republiky, tak ze zahraničí.