Václav Faltus – imitátor a bavič

Kontaktní údaje:

Aleš Krejčí
Střítežská 306
572 01 Polička
Česká republika

vaclavfaltus.cz

Aleš Krejčí
manažer

+420 725 246 245

kouzlakrejci@seznam.cz

VÁCLAV FALTUS

se narodil 12. 2. 1956 v Ústí nad Orlicí. Vyrostl a dodnes žije ve východočeském Letohradu. Už v mládí se projevil jeho talent a záliba imitovat různé hlasy. Hned při jeho prvním veřejném vystoupení v roce 1980 si ho publikum zamilovalo. Jeho kariéra rychle rostla i díky jeho populárním pořadům v televizi. První osobnost, kterou se naučil imitovat, byl Vlasta Burian, dnes umí 257 hlasů populárních herců, zpěváků i politiků.

CO NABÍZÍ

  • Imitátorská vystoupení pro každou příležitost od firemních a soukromých akcí, plesů, svateb až po veřejné produkce. Co si zpestřit konferenci netradičním moderátorem, odlehčit odbornou atmosféru a v neposlední řadě si zajistit dochvilnost hostů před přednáškami?
  • Telefonické blahopřání nebo vzkaz – imitátor Václav Faltus popřeje telefonicky Vašemu hostu, známému, kamarádovi, šéfovi, manželce, či manželovi nebo komukoliv si budete jen přát, a to hlasem jeho oblíbeného idola, a předá narozeninové přání i s Vaším vzkazem.
  • Výroba, nahrávání a střih reklamních spotů
  • Zábavný pořad „S HUMOREM NA JEDNIČKU“
    V tomto zábavném programu vás Václav Faltus zaujme postavami z aktuálního politického dění a těšit se můžete například na Andreje Babiše, Karla Schwarzenberga nebo na zábavný projev prezidenta Miloše Zemana. Samozřejmě nebudou chybět ani známe hlasy herců, zpěváků a veselé historky se vzpomínkami na setkání s nimi. Zazní také zábavné postřehy Václava Faltuse, které nasbíral cestováním po svých vystoupeních napříč celou naší republikou. Kouzelník a iluzionista Aleš Krejčí Vás mezitím zavede do světa kouzel. Je to nejen výborný iluzionista, ale také skvělý bavič. Během této originální zábavné show ukazuje kouzla pro pobavení a spolupracuje přímo s diváky, kteří se stávají součástí jeho kouzel.

Ukázky