Výlet na sněžnicích (Luční bouda)

Se sněžnicemi se můžete vydat krásnou zimní přírodou Krkonoš i do míst, kam byste se jinak neodvážili. Pohyb v hlubokém sněhu je takto jednodušší a mnohem méně fyzicky náročný.


Hotel Luční bouda se nachází v překrásné přírodě, v 1. zóně Krkonošského národního parku ve výšce 1410 m n.m, přímo pod naší nejvyšší horou Sněžkou. Nabízí ubytování ve stylových dřevěných pokojích až pro 150 lidí. Po celý den je otevřena restaurace s 200 místy, která nabízí příjemné posezení s bohatým výběrem hotových i minutkových jídel české kuchyně. Dlouholetou tradicí je i naše pekárna s věhlasnými velkými rohlíky a borůvkovými koláči. Naopak mezi naše nejžhavější novinky patří otevření minipivovaru Luční Bouda a výroba vlastního piva Paroháč.

Večery si hosté mohou zpříjemnit pobytem v sauně nebo ve vířivce. Pro ty, co mají po celodenních túrách stále dostatek sil, je k dispozici výborně vybavená posilovna, stolní tenis, klubovna s kulečníkem, šipkami a stolním fotbálkem. Dále máme pro aktivní jedince připraveno velké množství adrenalinových zážitků. V celé budově je bezplatné bezdrátové připojení k internetu.

PROGRAM

Náš zážitek je zaměřený na aktivní odpočinek s Vašimi přáteli v krásném prostředí Luční boudy a jejího okolí. Doporučujeme využít tohoto pobytu přímo pod naší nejvyšší horou Sněžkou a vyrazit před svítáním na výlet na východ slunce na Sněžce. Spolu s relaxačními procedurami nebo nejrůznějšími adrenalinovými zážitky prožijete na horách nezapomenutelné chvíle.

• zapůjčení sněžnic
• teoretická část (10 minut)
• praktická část - celodenní výlet po hřebeni Krkonoš s průvodcem
• certifikát o absolvování zážitku

Hotel Luční bouda
Pec pod Sněžkou 203
542 21 Pec pod Sněžkou
Česká republika

David Žák
ředitel