Kategorie

Kraj

 • ------
 • Jihočeský
 • Jihomoravský
 • Karlovarský
 • Královéhradecký
 • Liberecký
 • Moravskoslezský
 • Olomoucký
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Praha
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Vysočina
 • Zlínský

Kouzelník a iluzionista Aleš Krejčí

Aleš Krejčí je profesionální kouzelník a iluzionista. Ve svém repertoáru má především salónní kouzla, iluze, mentální magii, karetní triky, mikromagii, ale také interaktivní čarování s publikem.

Aliatrix – visual entertainment agency

Aliatrix má vizi tvorby inovativních vizuálních show propojujících umělce napříč uměleckými obory. Oheň, světlo, akrobacie, tanec, SFX, vizualizace. 600 vystoupení na třech kontinentech.

Astmatic

Pop - rocková kapela, hrající v klasické sestavě kytara, baskytara, klávesy, bicí, se specializuje na řízné skladby jak tuzemské, tak zahraniční od 60. let po dnešní hity.

Benjaming´s Clan

Mezinárodní česko-polská hudební skupina, hrající ojedinělý styl hudby, který hudební publicisté nazývají Celticpipes energik folk (keltský,dudácký energický folk). Vystoupení skupiny je vhodné pro firemní akce, rodinné oslavy, svatby apod. Hlavní motto kapely: ”Předávat lidem spousty kW pozitivní energie“.
Působnost: Královéhradecký kraj

C&K Vocal

C&K Vocal je vokální skupina, jež byla založena v roce 1969. Umělecky vycházela především z tehdejší rockové, jazz-rockové a folk-rockové hudební avantgardy. Vůdčími osobnostmi kapely byli blízcí kamarádi a spolupracovníci Jiří Cerha a Ladislav Kantor. Později se skupina věnuje tematickým audiovizuálním programům.
Působnost: celá ČR

Capoeira Show

Strhující vystoupení skupiny Capoeira Axé v sobě zahrnuje prvky bojové, akrobatické, taneční i hudební. Capoeira je původní brazilské bojové umění ulice. Bojovníci mohou doprovázet svá vystoupení živým zpěvem a hrou na originální brazilské nástroje (berimbau, atabaque, pandeiro). Vhodné pro firemní večírky, společenské i outdoorové akce.
Působnost: celá ČR

DJ Jiří Čadek

DJ pro Vaše firemní akce, večírky, společenské akce, svatby, plesy, diskotéky nebo i family days. Pouští převážně české a slovenské hity staršího žánru, oldies 60.-90. let, ale i nové hity.

Duo Flash

Dvoučlenná kapela hrající spolu více než 20 let se zkušenostmi z několika zahraničních angažmá. Nabízíme hudbu k tanci i poslechu pro široké publikum. Náš repertoár včetně ukázek je zřejmý z našich webových stránek. Hrajeme převážně na soukromých akcích – svatby, životní jubilea, podnikové večírky, firemní akce, popř. plesy.
Působnost: celá ČR

Eva Matějovská

EVA je mladá pop-rocková zpěvačka. Vedle vlastních skladeb zpívá také nejznámější české a zahraniční hity. Vystupuje sama na half-playback nebo s doprovodnými hudebníky (klávesistou). Na větší akce může přijet s celou kapelou.
Působnost: celá ČR

Fireshow JBC

Profesionální ohnivé, UV či světelné vystoupení, které rozzáří Vaši akci a uchvátí diváky. Soustředíme se na dokonalou choreografii i freestyle, nevídané efekty a hlavně na mnoho moderních triků z žonglérského světa.
Působnost: celá ČR

Groove Harmony

Jsme multižánrové seskupení hrající hudbu k tanci a pobavení. Zakladatelem kapely byl v roce 2011 Jaromír Opiela, který se vrátil ze zahraničního působení po mnoha letech, aby zde ve své domovině mohl pokračovat v hudební činnosti svých projektů.
Působnost: Moravskoslezský kraj

Hašlerka

Skupina Hašlerka si s úctou i nadsázkou "přivlastňuje" jméno písničkáře, kabaretiéra, scénáristy, herce, režiséra, podnikatele, vlastence. Muzikanti se rozhodli obnovit tradici českého kabaretu počátku minulého století, na jejímž rozmachu měl Karel Hašler lví podíl.
Působnost: celá ČR

Hlasoplet

Mužský kvintet Hlasoplet je jedinečná vokální skupina, která zpívá bez použití hudebních nástrojů. Najdete u nich jak původní úpravy černošských spirituálů, tak originální úpravy populárních či swingových písní. Jsou typičtí všudypřítomným humorem a schopností naladit kdekoliv pohodovou atmosféru.
Působnost: celá ČR

Honza Brož & Devítka

Honza Brož & Devítka je autorská kapela, hrající písničky folkového písničkáře, kytaristy a zpěváka Honzy Brože. K charakteristickým znakům kapely patří osobitá poetika Božových textů, barevnost a dynamika vokálů i akustických nástrojů a bezprostřední kontakt s publikem. Skupina má též repertoár původních vánočních písní pro adventní koncerty.
Působnost: celá ČR

Trio Chouette - francouzský šanson od Edith Piaf až po Zaz

Poslechnout si nás můžete nejen u sklenky dobrého vína. Můžete si s námi labužnicky vychutnat dobrou kávu a zákusek. Zastavit se v příjemném pozdním odpoledni nebo večeru, uklidnit se a zaposlouchat do melodií z dob, kdy životní tempo bývalo o poznání pomalejší.
Působnost: Středočeský kraj, Vysočina, Praha

Illegal String Quartet

Snažíme se vyjít vstříc každé Vaší hudební myšlence. V našem podání můžete zaslechnout klasické, populární a rockové skladby, ale i známé filmové melodie. Na našich webových stránkách najdete široký repertoár, který Vás určitě nezklame.
Působnost: Brno, celá ČR

Ina Urbanová

Rocková zpěvačka INA URBANOVÁ - jeden z nejvýraznějších ženských rockových hlasů v České republice. V současné době byla Ina k vidění kromě své domovské kapely také v muzikálech HAIR, Tajemství D. Landy, Jack Rozparovač nebo ve vedlejší roli filmu Kvaska. Kvalitní melodická rocková muzika pro Vaše akce.
Působnost: celá ČR

Ina Urbanová band

Rocková a pop-rocková zpěvačka se svojí skupinou. Jeden z nejvýraznějších ženských rockových hlasů v České republice.
Působnost: celá ČR

Ivana Ecetová

Speváčka Ivana Ecetová sa so svojim umeleckým súborom, Ivana Ecetová TRIO, špecializuje na interpretáciu temperamentného argentínskeho tanga. Táto hudba je vhodná na rôzne druhy eventov, spoločenských akcií, galaprogramov, kultúrnych podujatí, plesov, módnych prehliadok a slávností.
Působnost: celá ČR

Jan Sklenička - Rockové violoncello

Originální, netradiční hudba na Vaši akci! Rockové violoncello sólo nebo s různými hosty. Známé rockové covery v originálním podání, ale také klasická hudba, blues, jazz aj. obyčejně nadchnou všechny generace bez rozdílu věku.
Působnost: Praha, celá ČR

Julie Meixner

Julie Meixner je klasicko-populární zpěvačka, která zpívá operní, operetní, muzikálové, filmové, keltské, latinskoamerické nebo populární písně podle Vašeho přání. Koncert nebo koncertní vstupy zahrnují klavíristu s klávesami a zvukovou aparaturu. Profesionální vystoupení pro Vaše společenské a VIP akce nebo jiné významné příležitosti.
Působnost: celá ČR

Kamil Burda – moderátor

Moderuji plesy, firemní a městské slavnosti, firemní prezentace, golfové turnaje, tiskové konference, road show …Několikaleté zkušenosti z produkční činnosti a s moderováním pro regionální rádio a  televizi skvěle využiji nejen při moderování, ale i při produkční přípravě akcí.
Působnost: celá ČR

Kamil Burda – profesionální kouzelník

Kamil Burda je profesionální kouzelník. Vystupuje sám nebo s asistentkou. Nabízí široký výběr hotových programů, ale je schopen postavit program na míru pro firemní akce, městské slavnosti i soukromé oslavy.
Působnost: celá ČR

Kouzelník Michal

Kouzelník Michal se věnuje mikromagii. Nejčastěji vystupuje v podobě tzv. table hoppingu, kdy chodí od jednoho stolu ke druhému. Tento druh kouzelnického vystoupení je vhodný pro větší oslavy nebo večírky. Dále se věnuje vystoupení pro děti.
Působnost: celá ČR

Kouzelník Ondřej Sládek

Kouzelník Ondřej Sládek je mladý kouzelník a velmi zručný manipulátor, je mistr České republiky v moderní magii a nejlepší manipulátor České republiky. Je vítězem řady českých i mezinárodních kouzelnických soutěží a festivalů.
Působnost: celá ČR