Kategorie

Kraj

 • ------
 • Jihočeský kraj
 • Jihomoravský kraj
 • Karlovarský kraj
 • Královéhradecký kraj
 • Liberecký kraj
 • Moravskoslezský kraj
 • Olomoucký kraj
 • Pardubický kraj
 • Plzeňský kraj
 • Praha
 • Středočeský kraj
 • Ústecký kraj
 • Vysočina
 • Zlínský kraj

Kouzelník a iluzionista Aleš Krejčí

Aleš Krejčí je profesionální kouzelník a iluzionista. Ve svém repertoáru má především salónní kouzla, iluze, mentální magii, karetní triky, mikromagii, ale také interaktivní čarování s publikem.

Aliatrix – visual entertainment agency

Aliatrix má vizi tvorby inovativních vizuálních show propojujících umělce napříč uměleckými obory. Oheň, světlo, akrobacie, tanec, SFX, vizualizace. 600 vystoupení na třech kontinentech.

Astmatic

Pop-rocková kapela, hrající v klasické sestavě kytara, baskytara, klávesy, bicí, se specializuje na řízné skladby jak tuzemské, tak zahraniční od 60. let po dnešní hity.

Benjaming´s Clan

Česko-polská hudební skupina, hrající ojedinělý styl hudby, který hudební publicisté nazývají Celticpipes energik folk (keltský, dudácký energický folk).

C&K Vocal

Vokální skupina založená v roce 1969. Umělecky vycházela z tehdejší rockové, jazz-rockové a folk-rockové hudební avantgardy. Věnuje se tematickým audiovizuálním programům.

Capoeira Show

Původně brazilské bojové umění ulice. Kombinuje prvky akrobatické, taneční i hudební. Bojovníci mohou doprovázet svá vystoupení zpěvem a hrou na originální brazilské nástroje.

Cimbal Hell Band

Spojení tradiční cimbálovky s moderním repertoárem a pro lidovou muziku netradičními nástroji. Známé folklórní melodie, melodie z filmů, skladby interpretů a kapel, trampské písně.

Djgeorgino

DJ pro Vaše firemní akce, večírky, společenské akce, svatby, plesy, diskotéky nebo i family days. Pouští převážně české a slovenské hity staršího žánru, oldies 60.-90. let, ale i nové hity.

Duo Flash

Dvoučlenná kapela hrající spolu více než 20 let se zkušenostmi z několika zahraničních angažmá. Nabízí hudbu k tanci i poslechu pro široké publikum.

Eva Matějovská

Mladá pop-rocková zpěvačka. Vedle vlastních skladeb zpívá nejznámější české a zahraniční hity. Vystupuje se svou kapelou.

Fireshow JBC

Profesionální ohnivé, UV či světelné vystoupení, které rozzáří Vaši akci a uchvátí diváky. Dokonalá choreografie i freestyle, nevídané efekty a mnoho moderních triků z žonglérského světa.

Groove Harmony

Taneční kapela na firemní akce, plesy, svatby, oslavy.

Hašlerka

Muzikanti se rozhodli obnovit tradici českého kabaretu počátku minulého století, na jejímž rozmachu měl Karel Hašler lví podíl.

Hlasoplet

Mužská vokální skupina, která zpívá bez použití hudebních nástrojů. Najdete u nich jak původní úpravy černošských spirituálů, tak originální úpravy swingových písní.

Honza Brož & Devítka

Autorská kapela hrající písničky folkového písničkáře, kytaristy a zpěváka Honzy Brože.

Trio Chouette - francouzský šanson od Edith Piaf až po Zaz

Chouette [šuet] je na světě od roku 2011 a hraje francouzský šanson. Hrajeme při příležitostech, kde přijde vhod komornější hudba ve francouzském duchu.

Illegal String Quartet

Snažíme se vyjít vstříc každé Vaší hudební myšlence. V našem podání můžete zaslechnout klasické, populární a rockové skladby, ale i známé filmové melodie.

Ina Urbanová

Rocková zpěvačka, jeden z nejvýraznějších ženských rockových hlasů v České republice. Kvalitní melodická rocková muzika pro Vaše akce.

Ina Urbanová band

Rocková a pop-rocková zpěvačka se svojí skupinou. Jeden z nejvýraznějších ženských rockových hlasů v České republice.

Ivana Ecetová

Ivana Ecetová se svým souborem Ivana Ecetová TRIO tvoří trojici profesionálních umělců, která interpretuje především vášnivou, temperamentní a nostalgickou hudbu Jižní Ameriky - argentinské tango.

Jan Sklenička - Rockové violoncello

Originální, netradiční hudba na Vaši akci! Rockové violoncello sólo nebo s různými hosty. Známé rockové covery v originálním podání, ale také klasická hudba, blues, jazz aj.

Julie Meixner

Klasicko-populární zpěvačka, která zpívá operní, operetní, muzikálové, filmové, keltské, latinskoamerické nebo populární písně. Koncert nebo koncertní vstupy zahrnují klavíristu.

Kamil Burda – moderátor

Moderuji plesy, firemní a městské slavnosti, firemní prezentace, golfové turnaje, tiskové konference, road show...

Kamil Burda – profesionální kouzelník

Profesionální kouzelník, vystupuje sám nebo s asistentkou. Nabízí široký výběr programů, je schopen postavit program na míru pro firemní akce i soukromé oslavy.

Kouzelník Michal

Kouzelník Michal nejčastěji vystupuje v podobě tzv. table hoppingu, kdy chodí od jednoho stolu ke druhému. Tento druh vystoupení je vhodný pro větší oslavy nebo večírky.