<- Vystupující

Kraj

 • ------
 • Jihočeský kraj
 • Jihomoravský kraj
 • Karlovarský kraj
 • Královéhradecký kraj
 • Liberecký kraj
 • Moravskoslezský kraj
 • Olomoucký kraj
 • Pardubický kraj
 • Plzeňský kraj
 • Praha
 • Středočeský kraj
 • Ústecký kraj
 • Vysočina
 • Zlínský kraj

Astmatic

Pop-rocková kapela, hrající v klasické sestavě kytara, baskytara, klávesy, bicí, se specializuje na řízné skladby jak tuzemské, tak zahraniční od 60. let po dnešní hity.

Benjaming´s Clan

Česko-polská hudební skupina, hrající ojedinělý styl hudby, který hudební publicisté nazývají Celticpipes energik folk (keltský, dudácký energický folk).

C&K Vocal

Vokální skupina založená v roce 1969. Umělecky vycházela z tehdejší rockové, jazz-rockové a folk-rockové hudební avantgardy. Věnuje se tematickým audiovizuálním programům.

Cimbal Hell Band

Spojení tradiční cimbálovky s moderním repertoárem a pro lidovou muziku netradičními nástroji. Známé folklórní melodie, melodie z filmů, skladby interpretů a kapel, trampské písně.

Duo Flash

Dvoučlenná kapela hrající spolu více než 20 let se zkušenostmi z několika zahraničních angažmá. Nabízí hudbu k tanci i poslechu pro široké publikum.

Eva Matějovská

Mladá pop-rocková zpěvačka. Vedle vlastních skladeb zpívá nejznámější české a zahraniční hity. Vystupuje se svou kapelou.

Groove Harmony

Taneční kapela na firemní akce, plesy, svatby, oslavy.

Hašlerka

Muzikanti se rozhodli obnovit tradici českého kabaretu počátku minulého století, na jejímž rozmachu měl Karel Hašler lví podíl.

Hlasoplet

Mužská vokální skupina, která zpívá bez použití hudebních nástrojů. Najdete u nich jak původní úpravy černošských spirituálů, tak originální úpravy swingových písní.

Honza Brož & Devítka

Autorská kapela hrající písničky folkového písničkáře, kytaristy a zpěváka Honzy Brože.

Trio Chouette - francouzský šanson od Edith Piaf až po Zaz

Chouette [šuet] je na světě od roku 2011 a hraje francouzský šanson. Hrajeme při příležitostech, kde přijde vhod komornější hudba ve francouzském duchu.

Illegal String Quartet

Snažíme se vyjít vstříc každé Vaší hudební myšlence. V našem podání můžete zaslechnout klasické, populární a rockové skladby, ale i známé filmové melodie.

Ina Urbanová

Rocková zpěvačka, jeden z nejvýraznějších ženských rockových hlasů v České republice. Kvalitní melodická rocková muzika pro Vaše akce.

Ina Urbanová band

Rocková a pop-rocková zpěvačka se svojí skupinou. Jeden z nejvýraznějších ženských rockových hlasů v České republice.

Ivana Ecetová

Ivana Ecetová se svým souborem Ivana Ecetová TRIO tvoří trojici profesionálních umělců, která interpretuje především vášnivou, temperamentní a nostalgickou hudbu Jižní Ameriky - argentinské tango.

Jan Sklenička - Rockové violoncello

Originální, netradiční hudba na Vaši akci! Rockové violoncello sólo nebo s různými hosty. Známé rockové covery v originálním podání, ale také klasická hudba, blues, jazz aj.

Julie Meixner

Klasicko-populární zpěvačka, která zpívá operní, operetní, muzikálové, filmové, keltské, latinskoamerické nebo populární písně. Koncert nebo koncertní vstupy zahrnují klavíristu.

Medvěd 009

Známá úvalská parta hrající již od roku 1993, založená Pavlem Měšťánkem a Vaškem Bláhou (Divokej Bill). Je to parta muzikantů, kterou prostě baví lidi bavit.

MIDI - pop-rocková skupina

Poprocková skupina, vhodná především na maturitní plesy, akce firem, měst a spolků. Repertoár: české i zahraniční skladby, pop, rock, disco.

Nika Karch

Koncertné popové vystúpenie slovenskej speváčky Niky Karch formou halfplaybacku alebo s celou kapelou v zostave: bicie, basová gitara, elektrická gitara, spev.

Pangea – The Beatles Revival Band

PANGEA - The Beatles Revival Band patří ke špičce české revivalové scény. Jsou žádanými hosty na firemních párty a prezentačních akcí.

Pohřební kapela

České, moravské a slovenské lidovky ve svižném tempu laděné do ska, punku, hip hopu, folku, reggae i world music, tedy „urban folkcore" alias "lidový crossover".

Radim KEITH

Dj, muzikant a moderátor, divadelní herec. Profesionální přístup, kvalita vystoupení a seriózní cena je zárukou kvalitní produkce na Vašich eventech, svatbách nebo plesech a dalších akcích.

Roman Veverka - Blue Romantic Cimbal

Roman Veverka zpívá nad cimbálem balady i hity, od vlastních pop-rockových počinů přes kouzelnou atmosféru lidových písní až po tvorbu od U2, Stinga, Pink Floyd, Petera Gabriela.

Rubin Quartet

Soubor s netradičním nástrojovým obsazením - dvoje housle, violoncello a kytara. Originální zvuk je obohacen příležitostným zpěvem houslistky a podklady bicích nástrojů.