Webcom Education Point

Kontaktní údaje:

Webcom Education Point
Tišnovská 137
614 00 Brno
Česká republika

webcom.cz

Tomáš Kudrna
Manažer školicího střediska

+420 728 559 346

tomas.kudrna@webcom.cz

Poslední aktualizace: 02.03.2018

45
0
0
0
0
0

Konference, semináře, školení

Prostor divadelní školní konferenční " I " " U " " T "
Harvard 30 20 16 12 16 12
Cambridge 16 12 12 12 12 12 
Oxford - 8 - 8 -


HARVARD
Náš výstavní školicí sál je navržen s ohledem na největší možnou variabilitu a užitnost. Jedná se o plně vybavenou počítačovou učebnu až pro 16 účastníků. Tento prostor je možné uspořádat také bez počítačového vybavení jako konferenční sál určený např. pro konference, přednášky, prezentace. Prostor je vybaven špičkovým ozvučením a nabízí až 30 míst k sezení.

CAMBRIDGE
Hi – tech koncipovaná počítačová učebna, která je snem každého školitele IT kurzů. Je vybavena notebooky s příslušenstvím, projektorem a projekčním plátnem. Prostor se nachází ve druhém patře s velkým množstvím prosklených ploch, které lze ale plně zatemnit, a osvěžujícím výhledem do okolí.

OXFORD
Vzdušnou učebnu, určenou primárně pro školení soft skills, je možné uspořádat přesně dle Vašeho přání. Světlo a výhled do krásné zahrady dělá z této učebny ideální prostor pro pohodová školení všeho druhu. Učebna je také vybavena zařízením pro telekonferenci s LCD displejem, které umožňuje organizaci školení bez fyzické přítomnosti lektora na místě kurzu nebo připojení účastníků školení i z jiných míst ČR.

Stravování, večírky, společenské akce

K celodennímu školení do 12 účastníků nabízíme 1 coffee break zdarma.
Coffeebreak - výběr ze sladké nebo slané varianty dle aktuální nabídky našich dodavatelů.
Obědy - mimo okruh blízkých restaurací nabízíme možnost zažít špičkovou gastronomii přímo v našem centru. Spolupracujeme pouze s lokálními firmami zajišťujícími čerstvé a bio potraviny, které vám připraví skvělé menu přímo na míru.

Ubytování

Naši smluvní partneři poskytují ubytování v různých cenových hladinách v dojezdu do 10 minut od střediska. Kontakt Vám rádi zprostředkujeme.

Ostatní aktivity v objektu

  • školení
  • konference
  • brunche
  • zahradní slavnosti
  • pronájem kanceláře za účelem jednání i práce

Další možnosti v blízkém okolí

  • Vila Tugendhat - možnost domluvení návštěvy legendární brněnské vily, například jako zakončení kurzu.
  • Kavárna Era - nově zrekonstruovaná prvorepubliková kavárna, kde je možné realizovat po kurzu rauty a zážitkovou gastronomii. Také možnost poledního menu.
  • Horolezecká stěna DURO - jako sportovní vyžití teambuildingového typu lze zakomponovat do Vašich kurzů horolezecké aktivity na nedaleké stěně, která je nejvyšší v ČR.
  • Lanové centrum Lesná - místo plné zážitků pro teambuildingové akce.